Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Чернігівські регіонали Андрос и Ковальов окупували сотні гектарів лісів на Чернігівщині

Чернігівські регіонали Андрос и Ковальов окупували сотні гектарів лісів на Чернігівщині

Abos.Ru
Чернігівські регіонали Андрос и Ковальов окупували сотні гектарів лісів на Чернігівщині

Говорят, что депутату Черниговского горсовета Александру Ковалёву и бывшему народному депутату нескольких созывов, бывшему первому вице-мэру Чернигова Сергею Андросу так понравился мой текст про их лесные угодья, что они начали наводить обо мне справки.

Мешканці села ЛютІж Городнянського району б’ють на сполох. Мисливське господарство «Барс», що взяло у користування ліси навколо села, сприяє винищенню дикими звірами людських посівів, всупереч закону лишило людей можливості рибалити у сільському озері та пильнує за кожним кроком селян.

Мисливські угіддя – це своєрідні панські маєтки, бо хоча вони і взяті на тривалі строки у користування для ведення мисливського господарства, але, по суті, продані в приватні руки. За словами джерела газети «Тиждень», яке кілька років тому працювало в управлінні Держкомлісгоспу в Чернігівській області, заступник голови місцевої податкової захотів офіційно оформити на Чернігівщині 11 тис. га мисливських угідь і запропонував за те керівництву обласного лісгоспу по $15 тис. за кожну тисячу га. За 2 місяці податківець мав на руках рішення облради про право на користування бажаними угіддями, а керівництво обллісгоспу 60% від суми хабара ($99 тис.). Решта – дотичним інстанціям, які сприяли угоді. 

Податківця обслугували за пільговим тарифом, бо, за інформацією «Тижня», розмір хабара за 1 тис. га мисливських угідь починається від $30 тисяч. Хтось би платив такі гроші тільки за можливість деякий час пополювати? 

Десь у ті часи оформив мисливське господарство і депутат Чернігівської міської ради від Партії регіонів Олександр Ковальов, з часів останніх подій на Майдані більш відомий, як постачальник спортсменів для підтримання громадського порядку. 27 серпня 2010 року, на останній сесії попереднього скликання, Чернігівська облрада, розглянувши подання (долю від $15 тис. за 1 тис. га?) Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, надала в користування ТОВ «Спеціалізоване мисливсько-рибальське підприємство «Залісся» 4,3 тисячі га угідь на території Городянського району. Таким чином, Ковальов став ще більш походити на свого партійного боса Віктора Януковича – найвідомішого власника мисливських угідь в Україні. У «Проффесора» їх (було?) понад 30 тис. га. До найвідоміших власників мисливських угідь належать також народний депутат Дмитро Шенцев, на полюванні у якого був вбитий Євген Кушнарьов, колишній народний депутат Віктор Лозинський, який у своєму угідді вбив людину, колишній народний депутат Микола Рудьковський та діючий – Нестор Шуфрич. 

Передавши Ковальову в користування на 25 років мисливські угіддя, облрада зобов’язала його, зокрема, співпрацювати з територіальними громадами на засадах взаємодопомоги. А хто такі територіальні громади? В першу чергу, керівництво відповідної сільської ради, в даному випадку Моложавецької, головою якої була (є?, див. «Позаштатний сільський голова») Людмила Куца – кума Ковальова. Отож, за будь-яких обставин, взаємодопомога громади забезпечена.

Серед засновників ТОВ «СМРП «Залісся», зареєстрованого у Чернігові, окрім Ковальова, також депутат Моложавської сільради від ПР Андрій Тимошенко та Анатолій Лошик – …лісничий Невклянського лісництва, розташованого на землях сільради, яке опікується наданими Ковальову лісами і має слідкувати за дотримання тим умов користування. А як же Ковальову їх не дотримуватися, якщо кума – місцева громада, а контролюючий орган – офіційно в долі. 

Користування передбачає виключно заходи, пов’язані з мисливською діяльністю: відтворення, збереження і раціональне використання дикої фауни. Однак Ковальов облаштував на території свого угіддя («штаб-квартира» у вимерлому селі Перерост) …пилораму. А як інакше, якщо у нього є ще й підприємство, котре займається лісопильним та стругальним виробництвом, виробництвом виробів з деревини тощо. Невже людина такого польоту (власник автобусних маршрутів, таксопарку, ресторану, спортивно-патріотичного клубу, будівельних фірм та компаній, що займаються вантажними перевезеннями, другий-третій афганець Чернігова, котрий має добрі стосунки з владою міста та області тощо) буде купувати для власного виробництва ліс, якщо сам є власником 4,3 га мисливських угідь, читай лісу? Тим більш, коли слідкує за тим, щоб «Залісся» не порушувало умов користування, у тому числі не пиляло ліс, засновник господарства, а контроль з боку громади очолює кума.

Заздрячи тому, що Ковальов має власне мисливське господарство та так вміло ним керує, його друзі й собі захотіли. 28 вересня 2012 року обласна рада, розглянувши подання (!) Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, надала сусідні з Ковальовськими мисливські угіддя, розташовані переважно на землях Моложавської сільради, ТОВ «Мисливське господарство «Барс». Загалом «Барс» отримав понад 6 тисяч гектарів, а свою «штаб-квартиру» облаштував у майже вимерлому селі Студенець, 

 

Abos.Ru

котре колись було вулицею сусіднього села Лютіж. Врахували барсівці й уроки Ковальова, а тому у сфери діяльності свого товариства одразу внесли і лісозаготівлю. 

  
ТОВ «МГ «Барс» створене за півроку до взяття в користування мисливських угідь і першочергово була зареєстроване за адресою вул. Самострова 32А, де колись проживав Максим Андрос – син колишнього народного депутата від Партії регіонів кількох скликань, колишнього першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса. Зараз за тією адресою зареєстрована громадська організація «Чернігівська обласна федерація квадрокросу», яку очолює Максим Андрос. А от «Барс» переїхав. Тепер він зареєстрований на Кошового 35127, там же, де його засновник Дмитро Синенко зареєстрував ще кілька компаній.

Дмитро Синенко разом з Ігорем Синенком (брат?) та Сергієм Шкуратом, сином депутата Чернігівської міськради від Партії регіонів, директора Комунального шляхобудівного підприємства Олександра Шкура є засновниками МГ «Барс». Дивує, що статутний капітал товариство всього 1500 гривень і, незважаючи на це, облрада передала «Барсу» на 25 років понад 6 тис. га мисливських угідь (лісу). Чи в даному випадку важливий не офіційний статутний капітал, а оті самі щонайменше $15 тис. за 1 тис. га неофіційного платежу, у випадку «Барсу» $80 тис.?

Шкурат-батько та Дмитро Синенко є близькими до Сергія Андроса людьми: перший був його помічником, а другого Андрос просунув на посаду КП «Паркування і ринок» Чернігівської міськради. Отож, зрозуміло, кому насправді належить «Барс». До того ж донедавна Андрос був постійним відвідувачем мисливського господарства. Він запам’ятався місцевим мешканцям тим, що годував диких свиней простроченими тортами та тістечками, які привозив у великій кількості. І догодував… Згідно угоди про користування, «Барс» зобов’язаний «враховувати вимоги землевласників і землекористувачів щодо здійснення господарської діяльності та порядку проведення полювань на їх територіях». Проте місцевим заборонили будь-яке полювання і зрештою диких кабанів розплодилося настільки багато, що вони почали заважати селянам вести сільське господарство, витоптуючи та пошкоджуючи майбутні врожаї.

Крім того, «Барс» порушив ще одну умову користування: не допускати будь-яких обмежень у використанні місцевими жителями загальнопоширених природних ресурсів для власних потреб, враховуючи вимоги чинного природоохоронного законодавства. У розташоване на околиці села Лютіж озеро Томаш, барсівці запустили рибу після чого заборонили місцевим жителям там рибалити. 

 

Abos.Ru

На березі постійно чергує працівник «Барсу» і стежить, щоб ніхто не ловив рибу. Дозволяють тільки щук на спінінг, хоча поблизу озера висять вказівки МГ «Барс», на яких повідомляється, що рибалити не можна взагалі. Не маючи жодних законних підстав, «Барс» самовільно розпоряджається озером та обмежує право селян на користування водоймою.

В.о. голови Моложавської сільради, секретар ради з 19-річним досвідом Ніна Лічуха повідомила «Чернігівщині», що щось про дії «Барсу» з озером Томаш чула, але жодної конкретики до неї не доходило. Дану інформацію, на думку пані Лічухи, треба перевірити і якщо вона виявиться правдивою, то одразу сільрадою будуть вжиті відповідні дії. 

За словами мешканців Лютіжа, ігнорування керівництвом сільради протизаконних дій «Барсу» пояснюється тим, що колишню (діючу?) голову сільради барсівці нібито спіймали на якихось махінаціях з торфом і тепер вона в них на гачку. 

  
Серед інших порушень «Барсом» своїх повноважень, мешканці Лютіжа називають самовільне риття мисливцями озера на околиці села Студенець, поблизу колишніх торфових кар’єрів (людській землі), а також встановлення у Студенці шлагбауму на проїжджій частині. «Чернігівщина» побувала на місці ймовірних порушень і побачила як натяки на розширення озера, що утворилося на місці колишніх кар’єрів, так і шлагбаум на в’їзді у Студенець зі сторони Лютіжа. Метрах у ста за «штаб-квартирою» «Барсу», якщо рухатися від офісу у село, дійсно стоїть шлагбаум, 

 

Abos.Ru 

а за ним табличка, яка сповіщає про заборону проїзду по причині африканської чуми свиней. Щоправда, шлагбаум виявився відкритим, але, не виключено, що тимчасово.

Лютіжане говорять, що Андроса вже майже рік не бачили. Буцімто, у мисливське угіддя він вже не приїздить, а «Барс» переоформив на Синенка. З тих самих пір не їздить, як у власному мисливському господарстві ледве не повторив «подвиг» Лозинського. Говорять, що надто втомленим (поважних людей називають такими, коли вони добряче на підпитку) Андрос ледве не застрелив людину. З тих пір, мовляв, у тих місцях його не бачили. Однак його людей, у першу чергу керівника КП «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради, бачать там постійно. Декому з них і досі не дає спокою незавершена «справа» Андроса і він регулярно робить спроби її завершити. Щоправда, не рушницею, а квардациклом. 

По вбитій дорозі лютіжанської вулиці, на якій постійно гуляють малі діти, барсівці носяться квадрациклом на шаленій швидкості. Мова навіть не йде про допустимі на території населеного пункту до 60 кмгод, хоча по лютіжському бездоріжжю людина зі здоровим глуздом не наважиться і на 40 кмгод. За словами батьків найменших лютіжан (дітям від 2 років і більше) барсівській квадроцикл літає на рівні 100 кмгод. На зауваження не реагує, бо, за словами селян, мабуть, впевнений, що у будь-якому разі уникне покарання. 

З 13 тисяч га земель Моложавської сільради, 11,8 тис. га є лісами, з яких понад 9 тис. га передані у 25-річне користування Андросу та Ковальову. Моложавська сільрада підпорядковує собі 9 сіл (донедавна 10) і тому місцеві жителі називають її Сполученими Штатами. Отож, у власності чернігівських колишніх регіоналів знаходяться майже 75% Сполучених Штатів. 

Источник: Игорь Стах , 

Топ