Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


“Батьківщина” висунула кандидатом у Київраду “зрадника” своєї команди

“Батьківщина” висунула кандидатом у Київраду “зрадника” своєї команди

Abos.Ru
“Батьківщина” висунула кандидатом у Київраду “зрадника” своєї команди

Партійні «арсенали» Батьківщини, як виявилось, не мають достатньо надійних кандидатів у Київську міську раду.

Деякі кандидати, що представляють цю політичну силу не тільки звинувачуються у злочинах проти киян, але й помічені у зраді ідеалам та аферам всередині команди своєї політичної сили.
Денис Москаль, екс-лідер “Партії Зелених України”, та кандидат від Батьківщини по Святошинському району, має сумнівну історію господарювання у столиці, та є гарним прикладом того, що буває, коли до партійного списку потрапляють люди сумнівних моральних якостей.
Денис Москаль мав багато місць роботи, але найбільш «цікавою» для Киян була робота директором будівельної компанії «Каштанове місто», відомої кількома скандальними забудовами (на вул. Костьольній та Шамрило) та рейдерськими атаками (наприклад, на готель ТОВ «Знання», що біля Ботанічного саду). Його бізнес був пов’язаний з відомим забудовником і олігархом Василем Хмельницьким, який, у свою чергу, через свого партнера Ігоря Пукшина (заступника голови Секретаріату президента Віктора Ющенка) підтримував команду Леоніда Черновецького. З іншого боку куратором Москаля, за словами депутата Київради Тетяни Меліхової, був заступник голови президентської адміністрації Віктора Януковича Андрій Кравець.

У 2008 році Денис Москаль став депутатом Київради за партійним списком Блоку Юлії Тимошенко. В той час він вважався креатурою головного юриста БЮТ Андрія Портнова, який після перемоги Януковича на президентських виборах 2010 р. пішов працювати в Адміністрацію Віктора Федоровича.
У 2010 р., за іронією долі, Денис Москаль зіграв роль кармічної відплати для БЮТ, за списками якого потрапив до політики. 31 серпня він влаштував рейдерське захоплення фракції БЮТ у Київраді, призначивши себе новим головою фракції. Тетяна Меліхова, яка очолювала фракцію до того, заявила, що жодного голосування за призначення Москаля не було, підписів ніхто не збирав. Однак це не завадило секретарю Київради Олесю Довгому визнати «новопризначеного» лідера БЮТ. Сама Тимошенко прокоментувала це так: «Це приклад того, як діє сьогодні Адміністрація Президента: один депутат нашої фракції в Київраді оголосив про самозатвердження на посаді. При цьому він посилається на неіснуючу підтримку достатньої кількості депутатів».
Щоправда, після розколу виявилося, що на бік Москаля справді стало більше половини фракції – 18 з 32. БЮТ оскаржив дії політичних рейдерів у суді. На початку листопада 2010 р. Москаль разом з кількома депутатами вийшов з фракції БЮТ і створив нову групу в Київраді.
Здавалося б, ця людина назавжди втратила довіру і виборців, і політичних спонсорів, але вибори, що наближаються. знову зробили Москаля активним членом та «надійним» кандидатом від Батьківщини.

Топ