Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


ФСБ у Дагестані ліквідувала одного з повстанських командирів

ФСБ у Дагестані ліквідувала одного з повстанських командирів

Abos.Ru
ФСБ у Дагестані ліквідувала одного з повстанських командирів

Убитий напередодні, 27-го грудня, в Дагестані повстанець був очільником однієї із повстанських груп.

40-річний Шаміль Нурмагомедов раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за участь у повстанських формуваннях і перебував у федеральному розшуку, передає ІНФОРМАТОР із посиланням на прес-службу ФСБ.

За інформацією оперативного штабу, його підозрюють у причетності до нападу на колону поліцейських у травні 2014-го року.

Бойовик був виявлений силовиками в ході розвідувально-пошукових заходів, в п’яти кілометрах на північний захід села Бацада. При спробі його затримання він відкрив вогонь по співробітниках правоохоронних органів і продовжував його з бліндажа, де і був нейтралізований.

Abos.Ru

При обстеженні місця події було виявлена автоматична зброя та боєприпаси до неї. В даний час здійснюються подальші оперативно-розшукові заходи та слідчі дії.

Топ