Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Посол Швеції назвав боротьбу з корупцією в Україні найбільшим розчаруванням

Посол Швеції назвав боротьбу з корупцією в Україні найбільшим розчаруванням

Abos.Ru
Посол Швеції назвав боротьбу з корупцією в Україні "найбільшим розчаруванням"

Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат назвав боротьбу з корупцією “найбільшим розчаруванням”.

Про це він заявив в ефірі .

“Ми повинні бути чесними і визнати, що боротьба з корупцією за останні два роки – це найбільше розчарування в сфері реформ в Україні. Більшість шведських компаній не помітили суттєвих змін у проблемі корупції”, – заявив дипломат.

Також Фон Бекерат відзначив успіхи.

“Ми побачили досить важливі результати, такі як реформи в енергетичній сфері – хворе, але важливе рішення зменшити субсидії на газ, досягнення у сфері децентралізації та дерегуляції. Ми побачили дуже важливі успіхи в стабілізації української гривні. У банківській сфері третину установ вийшла з ринку”, – зазначив посол.

Фон Бекерат закликав Київ прискорити реформи і створити таку систему правосуддя, в яку “будуть вірити самі українці”.

Як повідомляв УНІАН, раніше президент Петро , що незадоволений результатами боротьби з корупцією.

Порошенко підкреслив, що з перших днів наступного року прості українці повинні відчути ці результати. «Ми повинні довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити хороший результат», – заявив Порошенко.

Топ