Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Потребуємо повного перезавантаження медійно-ефірного простору

Потребуємо повного перезавантаження медійно-ефірного простору

Abos.Ru
Потребуємо повного перезавантаження медійно-ефірного простору

Дивлюсь рекламу новорічних програм, які планує показувати ICTV, “Новий канал” тощо.. Іванушка Угурян, “Наша раша” і т. д. Що це – відображення попиту всієї країни на “улюблений” продукт? Халява, безкоштовно отримали? І після цього, керівники українських телеканалів ходять по фракціях у парламенті, лобіюючи підтримку для українського кіновиробництва.

На моє пряме питання, що вони зробили для того, щоб змінити показник 23% україномовного продукту в їхньому ефірі Богуцький лише щось там промимрив про ринкові стосунки та важкі умови, в яких вони всі так тєжко працюють. Істерику розводили й під час запровадження перекладу українською фільмів в кінотеатрах, поки народ не побачив реальності – істерику розводили про-російські політики та пропагандисти.

Країні потрібне як повне перезавантаження влади, так і всього медійно-ефірного простору… Прийнаймні керівництво поміняти, усунувши відвертих українофобів).

Топ