Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Суд залишив дружині Піскуна гектар біля "Променади" під ще один торгівельний центр

Суд залишив дружині Піскуна гектар біля "Променади" під ще один торгівельний центр

  nashigroshi.org

 

Прокуратура не змогла відсудити у ТОВ "Корса" і ТОВ "Капрі" земельну ділянку на вул. Багговутівській, 17-21 у м. Києві. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 22 вересня.

У грудні 2014 р. Київська міська рада прийняла рішення про передачу у спільну оренду на 10 років фірмам "Корса" (91%) і "Капрі" (9%) ділянки площею 0,93 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, готельно-офісного комплексу, торговельного центру з підземним паркінгом та гостьовими автостоянками.

Прокуратура Києва звернулась із позовом про визнання рішення Київради незаконним і його скасування. Прокуратура стверджувала, що рішення суперечить Земельному кодексу, оскільки передача частини ділянки відбулося без вилучення її у попереднього землекористувача — ПАТ "Завод Укркабель", також площа орендованої ділянки більш ніж у 7 разів перевищує площу нерухомого майна, що є власністю "Корса" і "Капрі", а право оренди земельної ділянки, що не знаходиться під об’єктом нерухомості, набувається лише на конкурентних засадах.

Однак суд з’ясував, що матеріалах проекту землеустрою є нотаріально посвідчена згода ПАТ "Завод Укркабель" на відведення "Корса" і "Капрі" земельної ділянки. Крім того, встановлено, що "Завод Укркабель" взагалі не набув статусу землекористувача, оскільки з 2000 р., коли Київрада виділила йому тут близько 5 га, підприємство так і не уклало договір оренди.

Відтак суд у позові прокуратури повністю відмовив.

За адресою вул.Багговутівська 17-21 наразі вже є один торговий центр "Променада", приміщень якого є "Корса" і "Капрі".

Співвласниками фірми "Корса" є бізнесмен Володимир Школьнік, віргінський офшор "Верді Груп Лімітед", ТОВ "Ріелті Класік" (власник — кіпрська компанія "Піар Юкрейніан Ресерч Енд Дівелопмент Лімітед"), а також Світлана Піскун, дружина Святослава Піскуна, який тричі обіймав посаду генерального прокурора (2002-2003, 2004-2005, 2007 рр.), а також був нардепом від Партії регіонів (2007-2012 рр.).

До 2009 року до складу засновників "Корси" входив також Ігор Баленко — депутат Київради від УДАРу і голова наглядової ради ПАТ "Фуршет", якому належить мережа продуктових супермаркетів.

Засновниками "Капрі" є Сергій Тесленко, ТОВ "Дуа" (Німеччина), ТОВ "Майбутнє", ЗАТ "Торговельні мережі" (ліквідоване), власником якого був Олег Корчак.

ТОВ "Майбутнє" зареєстроване на ТОВ "Плазма Холдінг" Олександри Дубогай і Михайла Шерстюка, і ВАТ "Універсам №17".

ВАТ "Універсам №17" у 2010 р. перетворене у ТДВ "Універсам №17", засновниками якого є Олександра Дубогай, Іван Швець, Георгій Іванов, ТОВ "Плазма Холдінг", ЗАТ "Торговельні мережі" і ТОВ "Слов’яни", оформлене на Євгенія Косенка і кіпрську компанію "Донарія Ентерпрайзес Лімітед".

Як пише у на "Українській правді" народний депутат Сергій Лещенко, наразі Святослав Піскун перебуває під слідством. У вересні цього року на екс-генпрокурора завели карну справу за підробку документів про перетин державного кордону. Як стверджує нардеп, Піскун поставив фальшиві печатки у закордонний паспорт, щоб довести, що жив в останні роки в Україні і балотуватися до Верховної ради у 2014 році. За версією Лещенка, натомість Піскун мешкав на узбережжі Франції поблизу Канн, у віллі фірми "SCI Kuasar", власницями якої є його дружина Світлана Піскун і донька Тетяна Іващенко.

Топ