Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


У Росії вже тоне банк РПЦ: вкладники не можуть забрати свої кошти

У Росії вже тоне банк РПЦ: вкладники не можуть забрати свої кошти

Abos.Ru
У Росії вже "тоне" "банк РПЦ": вкладники не можуть забрати свої кошти

Співробітники очікують відкликання ліцензії або злиття з іншим банком.

Припинення видачі і прийому вкладів пов’язане з проблемами з ліквідністю. “У нас в допофисі немає зараз готівкових ні рублів, на валюти. І коли нам підвезуть, нас підкріплять, я навіть не знаю, брехати вам не хочу. Тому ми і замовлення теж не приймаємо. Будуть гроші – ми просто видамо і все”, – заявив співрозмовник.

Між тим в іншому офісі банку заявили, що його клієнти нібито все ще можуть зняти гроші зі своїх рахунків, але в сумі не більш як 50 тисяч рублів в одні руки. У зв’язку з цим співробітники очікують відкликання ліцензії або злиття з іншим банком.

 
patrioty.org.ua
Топ