Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Washington Post спрогнозував крах “Газпрому”

Washington Post спрогнозував крах “Газпрому”

Abos.Ru
Washington Post спрогнозував крах “Газпрому”

Нині російський газовий монополіст “Газпром” опинився за бортом.

 

 Протягом багатьох років Росія була монополістом у енергетичному секторі Європи. Однак із санкціями Заходу “трубопровідна” політика Кремля зазнала краху.

 

 Потужна зброя у руках президента РФ Володимира Путіна вже не має впливу. Про це у своєму матеріалі пише оглядач західного суспільно-політичного видання The Washington Post, повідомляють Патріоти України. Російський газовий монополіст “Газпром” опинився за бортом через санкції Європи та Америки. Навіть ті країни, які, здавалося б, потрапили у енергетичну кабалу до монополіста, наразі шукають інших ресурсів і постачальників. ЄС згоден вкладати мільйони у розробку енергетичної незалежності своїх членів, щоб убезпечити себе від викликів зі Сходу. Слід зазначити, що ситуація на ринку нафти лише підкреслює, що загрози “енергетичного колапсу” від РФ вже не здаються настільки страшними. 

 

Ціни на паливо продовжують падати, російська валюта також, а президент Володимир Путін перебуває у напрочуд складному становищі. Журналіст переконаний, що безвихідність ситуації і спонукає Кремль до відчайдушної агресії на сході України. Мститися РФ є за що: наразі “Газпром” мав би бути найбільшою світовою енергетичною компанією, натомість його вартість впала у 7 разів. Ще й Європа, яка із радянських часів закуповувала близько третини газу РФ, відмовилася від послуг східного партнера, практично загнавши Росію у кут. Після російських відключень в 2006 ро. і 2009 р., що збіглися з моментами геополітичної напруженості, Європа стала все більш і більш скептично ставитися до старої моделі – “Газпром” втратив довіру клієнтів.

 Тоді й почався справжній бум будівництва альтернативних газових проектів, щоб убезпечити себе. Америка, у свою чергу, із головою занурилася у освоєння сланцевого газу. Виявилося, це доволі переспективний напрямок, а США щороку збільшують глобальні поставки. Єдиним важливим клієнтом російської компанії залишається Україна. Хоча за останній рік вона зробила неймовірні зусилля, щоб позбавити себе енергетичного ярма від Росії. Поставки газу в Україну із РФ залишаються спірним питанням. Складні переговори тривають, а країна тим часом шукає інших імпортерів і запасні варіанти на зиму. У “Газпромі” поки ж сподіваються дійти консенсусу з ЄС щодо антимонопольного права.

Джерело: 

Топ