Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Львівський суд дозволив суддям їздити п’яними за кермом

Львівський суд дозволив суддям їздити п’яними за кермом

Abos.Ru
Львівський суд дозволив суддям їздити п’яними за кермом

Львівська пліція не змогла довести, що голова Пустомитівського райсуду був п’яним за кермом, про це пише  з посиланням на . 

Суддя сидів за кермом, був нетверезий, але не їхав. Справу голови Пустомитівського районного суду закрили, а його вини не довели. 

Нагадаємо, 7 грудня поліція склала протокол на суддю за керування автомобілем у нетверезому стані. За словами поліцейських, вони звернули увагу на автівку, коли вона була припаркована на “зебрі” на вулиці Личаківській.

Коли ж патруль рушив до машини, вона від’їхала на кілька метрів вперед. На місці водія сидів чоловік, який довго шукав документи та зізнався інспекторам, що вживав алкоголь. Те ж саме підтвердила і експертиза. На чоловіка, який виявився головою Пустомитівського районного суду Володимиром Мусієвським, склали протокол. Свою ж провину він одразу заперечив, мовляв, нікуди не їхав.

Не переконали свідчення патрульних і суддю Личаківського району, яка розглядала цю справу. Адже на відео, яке надала поліція, не видно, як авто рушає з місця. Суддя Галина Шеремета, яка розглядала справу, зазначила, що кілька разів переглянула відео і дійшла висновку, що машина стоїть на місці.

В приватній розмові з журналістами поліцейський, який складав протокол на порушника, сказав, що увімкнув камеру лише, коли вийшов з машини.

Також у суду та захисту були претензії до складеного протоколу. Їм забракло свідчень очевидців та іншого документу, який би стосувався порушення правил зупинки.

Сторона захисту надала також відео з вуличної камери спостереження, однак запис починається лише з моменту приходу поліцейських. Відповідно, машина на відео стояла нерухомо. На запитання журналіста, чому не надали запису з моменту, коли суддя та його знайомий сіли в машину, адвокат Мусієвського чіткої відповіді не дала.

“Я думаю, що всі докази повинні подаватися і оцінюватися в сукупності. Працівники поліції мають діяти в рамках закону і в межах повноважень, і в процедурі, а не створювати ажіотаж відносно особи правопорушника, тим самим прикриваючи свої незаконні дії”, – відповіла адвокат.

 

Топ