Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]
Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.
Історія ще однієї зради
Історія ще однієї зради
Уже більше року колишній міністр аграрної політики Януковича, компаньйон Юри Єнакіївського та член "Сім'ї" Микола Присяжнюк може вільно подорожувати світом.
Як виявилося, запит України про розшук Присяжнюка так і лежить заблокований в Інтерполі.7 квітня 2014 року проти Присяжнюка було відкрито провадження за "привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах". Його підозрювали у заволодінні понад півмільярда гривень Аграрного фонду. При обшуку в Присяжнюка виявили майже 300 тисяч доларів та понад півмільйона гривень.
І з того часу — тиша.
Точніше, ні. Мені стало відомо, що у серпні 2015 року Миколу Присяжнюка, попри оголошення в розшук, бачили на весіллі його доньки Христини у фешенебельному готелі "Корінтія" в Будапешті. Гуляли як в кращі часи — були присутні понад сотня гостей, яких розважав відомий у минулому співак Томас Андерс.
І от я отримав відповідь Генпрокуратури. Виявляється, 7 квітня 2014 року Присяжнюка гучно оголосили в розшук. Передали матеріали в Інтерпол. Але, починаючи з 8 серпня 2014 року "Генеральним секретаріатом Інтерполу заблоковано інформацію про міжнародний розшук Присяжнюка".
А що в Україні? В Україні "проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій". Виходить замкнене коло, бо без затримання та допиту Присяжнюка правоохоронці цей "комплекс дій" ніколи не завершать, а затримання та допит можливі лише після оголошення в розшук.
Мені все одно, хто винуватий в тому, що сталося. Прокуратура, яка веде розслідування. Чи Міністерство внутрішніх справ, яке не здатне налагодити контакти з Інтерполом — бо це є міжнародною організацією поліції. Факт залишається фактом. Нехай Аваков з Шокіним з'ясовують, хто в цьому винен, що уже рік Присяжнюк може жити в своє задоволення. І чому Інтерпол блокує розшук не тільки людей з оточення Януковича, а навіть ватажка "беркутівців" Садовника, який підозрюється в розстрілах на Майдані.
І ще. "На жаль", на весілля до Присяжнюка не зміг прилетіти його подільник Іванющенко. Бо минулого року Генпрокурора подала Юру Єнакіївського в Брюссель для накладення міжнародних санкцій, тоді як Присяжнюк в цей перелік не потрапив. Чому одному пощастило, а іншому ні? Що це — неуважність ціною в мільйони доларів? Чи змова в чотирикутнику, куди входили останній "домайданний" міністр аграрної політики Присяжнюк, перший "постмайданний" міністр Швайка, свободівський прокурор Махніцький та смотрящий за цим прокурором Кривецький ("Пупс").
Іванющенко ж страждає — він не може виїхати з Росії та об'єднатися зі своїми родичами в Монако, бо перебуває в "чорному списку" Євросоюзу, хоча минулого року навіть отримав листа від першого заступника генпрокурора Яреми про те, що він чистий перед законом. Але це не вплинуло на європейців, і санкції проти "Юри Єнакіївського" продовжили.
Однак, за моєю інформацією, Іванющенко не втрачає надії домовитися. Через різних гінців він засилає в Україну прохання зняти його з міжнародного розшуку. Українські слідчі поки тримаються. Коли ви почуєте, через кого "заходить" Іванющенко, кому організовують зелений коридор на кордоні та в які кабінети адміністрації президента ходять ці люди — то дуже здивуєтеся. Але це вже інша історія. Просто знайте, що я про це знаю — і мовчати не буду.
Самое читаемое