Компромат из достоверных источников

Уважаемые заказчики DDoS-атак! Рекомендуем Вам не тратить деньги и время впустую, так что если Вас что-то не устраивает на нашем сайте - значительно проще связаться с нами - [email protected]

Заказчики взлома сайта, мы можем бадаться с Вами вечно, но как Вы уже поняли, у нас нормально работают бекапы, а также мы и далее легко будем отлавливать и блокировать ваши запросы, поэтому также рекомендуем не тратить деньги и время впустую, а обратиться к нам на вышеуказанную почту.


Спонсори Саакашвілі

Спонсори Саакашвілі

Abos.Ru
Спонсори Саакашвілі

Російський друг Юри Єнакіївського, Кауфман-Грановський, партнер Ківалова та інші бізнесмени фінансують діяльність команди одеського губернатора.

Після виборів мера Одеси на телеканалі «Інтер» з’явилися рекламні ролики про успіхи команди Міхеіла Саакашвілі. Йшли вони три дні, але галас після їх трансляції стоїть до цього часу. Так, народний депутат Дмитро Голубов (Блок Петра Порошенка) звинуватив людей Саакашвілі у використанні коштів благодійного фонду, які раніше нібито планувалося витратити на воїнів АТО.

Голубов – соратник голови одеської обласної організації «БПП «Солідарність» Олексія Гончаренка, який  з командою губернатора ще під час виборів мера. А фонд, про який розказує депутат, називається «На благо Одеси». Фонд  фінансування телереклами команди Саакашвілі. Хоча до переліку офіційних витрат гроші ці не вніс.

«На благо Одеси» було створено 28 травня 2014 року у відповідь на події 2 травня, коли в ході масових зіткнень загинули багато одеситів. Тому головною метою Фонд відразу заявив надання допомоги правоохоронним органам та міліції для підтримки безпеки в Одесі. Ні про яке фінансування учасників АТО на офіційній сторінці організації  Сам Саакашвілі наполягає, що Фонд було створено приватними бізнесмена і гроші вони витрачають як хочуть.

Через три місяці після появи грузинської команди в Одесі у організації з’явився новий керівник – колишній генконсул Грузії в Одесі Теймураз Нішніанідзе, який нині є радником Саакашвілі з досить широкими повноваженнями.

Відтак придивимось уважніше до бізнесменів, які так чи інакше фінансово підтримали команду Саакашвілі.

Засновниками фонду «На благо Одеси» виступили бізнесмени Аднан Ківан, Вадим Мороховський, Віктор Шерман та підприємства ПАТ «Фінбанк», ТДВ «Інтерхім», ТОВ «Промислово-торгівельна компанія Шабо», ТОВ «Судосервіс Україна» та ТОВ «ТІС-Вугілля». Про всіх них трохи детальніше.

Аднан Ківан – бізнесмен сирійського походження, який має інтереси в сфері торгівлі металом та в нерухомості. Раніше активно співпрацював з Сергієм Ківаловим, з яким разом створив благодійний фонд «Студентська церква». Перед місцевими виборами в одеських ЗМІ активно з посиланням на джерела повідомлялося, що Ківан очолить виборчу кампанію «Блоку Петра Порошенка». У відповідь на це ГО «Самооборона Майдану Одеси» президенту Петру Порошенко листа, в якому звинуватила Ківана ухилянні від сплати податків та незаконній забудові історичного центру міста.

Вадим Мороховський – голова правління та співвласник банку, де він  бізнес разом з президентом Fozzy Group Володимиром Костельманом. Мороховський довгий час керував банком «Південний», де навіть йому належало близько 10% акцій. Саме Мороховський очолив «На благо Одеси» на початку діяльності Фонду, трохи згодом передавши бразди правління раднику Саакашвілі.

Віктор Шерман – це відомий в Одесі бізнесмен, фірми якого займаються морськими вантажоперевезенням. Наприклад, він є засновником – експедиторської компанії в Одеському порту. Директором цієї фірми є Олександр Корсюченко. Він також очолював ТОВ «Експедиція- 3», яка працювала в Іллічівському порту. Цю фірму також заснував Шерман, але зараз компанія знаходиться в стані припинення. Крім того, Корсюченко є керівником ТОВ «Сі карго логістік», що була створена минулого року. Вона потрапила до  фірм, які фігурують у відкритому одеською прокуратурою досудовому провадженні про незаконне користування майном «Іллічівського морського торговельного порту» з допомогою службових осіб .

ПАТ «Фінбанк». Нині власниками цього банку  Олександр Мамонтенко, Сергій Барков та Олександр Грановський. З офіційного складу власників вже вийшов Борис Кауфман, той самий, що у розпал Майдану напрошувався в гості до Віктора Януковича «на доклад и поздравить».

Грановський та Кауфман  у тому числі через скандальну реконструкцію Одеського аеропорту. Спочатку вони через фірму «Одеса Аеропорт Девелопмент»  стали власниками майна аеропорту, а потім близьке до них ТОВ «Спецрембуд» отримало замовлення на розбудову аеропорту за 1,67 млрд грн. Конкурсні умови та сама процедура тендеру були розроблені під фірму, якій потрібно було мати зв’язок з «Фінбанком». Після зміни влади в країні прокуратура намагалася відмінити тендер, але суд програла. Цьому, є підозра, допомогли і нічні візити Кауфмана до Адміністрації президента Порошенка.

ТОВ «Судосервіс-Україна». Офіційним власником нині є одесит Ігор Козлов. А першим засновником цієї фірми був Михайло Рафаєвич, колишній депутат Одеської обласної ради. На цих виборах він балотувався від «БПП «Солідарність» і своїм місцем роботи вказав посаду радника голови правління ПАТ «Іллічівський судоремонтний завод». Власниками цього заводу є кіпрські Aldistro Holding Ltd (78%) та Waysell Holdings Lt (22%). За  газети «Ділова столиця», ці фірми близькі до оточення беззмінного мера Іллічівська Валерія Хмельнюка (на фото з президентом Віктором Ющенко) та бізнесмена Івана Фурсіна, партнера Дмитра Фірташа по «РосУкрЕнерго» і одногрупника Сергія Льовочкіна по інституту.

Щодо Хмельнюка, то ЗМІ , що багато його бізнес-справ ведеться через зятя Олексія Почіковського. Подружжя Почіковських прославилося купівлею нерухомості за кордоном – вілла неподалік французької Ніцци та квартира в Монако. Бізнес родини Хмельнюка, пов’язаний зі скандальними забудовами, приватизацією землі і приміщень, часто ставав приводом для .

ТДВ «Інтерхім». Це один з найбільших в Україні виробників ліків та фармацевтичних субстанцій. Керівник компанії Анатолій Редер щоразу розказує, що її в далекому 1992 році заснували молоді хіміки. Але на сьогоднішній день серед засновників можна побачити і Валерія Гриневецького – брата колишнього губернатора Одещини Сергія Гриневецького. ЗМІ  саме Редера власником підприємства, хоча найбільша частка в статутному капіталі підприємства у загадкової американської компанії «Сем форд лтд».

ТОВ «Промислово-торгівельна компанія Шабо» заснували Елдар Іукурідзе та Бела Чолікідзе. Зараз Чолікідзе в списку засновників змінила компанія акціонерне товариство «Шабаг 1822 СА», якій належить контрольний пакет підприємства. «Шабо» – відома в Україні торгівельна марка, під якою випускаються вина та коньяки.

ТОВ «ТІС-Вугілля». Це підрозділ найбільшої приватної стивідорної компанії Україні «ТІС», що працює в одеському в порту «Південний». Кінцевим бенефіціаром цієї фірми є мешканець Монако з угорським паспортом Олексій Федоричєв.  розказували про тісні і дружні зв’язки Федоричєва з екс-народним депутатом Юрієм «Єнакіївським» Іванющенко – людиною з найближчого оточення екс-президента Віктора Януковича. Так, син Іванющенка Арсеній займався футболом в юнацькій команді «Монако», яку спонсорували структури Федоричєва. Уродженець Московської області навіть хотів викупити цей клуб, але принц Монако Ренье III заблокував угоду не в останню чергу через підозру, що Федоричєв  з пост-радянською мафією.

А дружба з Іванющенко допомагала Федоричєву  і на українському зерні, коли вся українська пшениця та кукурудза скандального  продавалася на зовнішніх ринках в підсумку через Restex Alliance, яка була афільована з групою компаній Fedcom.

Взагалі, з початку своєї діяльності Фонд зумів зібрати більше 15 мільйонів грн., хоча витратив з них тільки третину.

При цьому «На благо Одеси» жертвують не тільки засновники фонду. Наприклад, значні кошти подарував колишній заступник міністра транспорту Ігор Урбанський. ЗМІ його називали співвласником судна «Фаїна», захопленого сомалійськими піратами з вантажем зброї. Але Урбанський в суді свою непричетність. Сьогодні він відомий в Одесі бізнесмен, який веде справи з своїми синами. Один з них – Олександр Урбанський, народний депутат від «Блока Петра Порошенка».

Серед інших благодійників Фонду: ТОВ «Зарс» Інеси Каркашадзе, ВКП «Івік-юг» Генадія Німина та Василя Михайлова, ТОВ «Енергомережі» колишнього голови сільради Шабо Ігор Квашнін та ТОВ «Аквілон плюс» Генадія Коцієвського, у якого в біографії є навіть історія з балотуванням до Одеської міськради від блоку «Не так!».

Взагалі, якими б не були нерозбірливими в команді Саакашвілі в «кредитних історіях» своїх спонсорів, їм поки що так і не вдалося залучити до співпраці навіть дві третини з  топ-20 багачів Одещини.

Юрій Школяренко, «Наші гроші»

Топ