Компромат из достоверных источников

Депутат-тушка засвітився у скандалі з піснею про Гітлера

Депутат-тушка засвітився у скандалі з піснею про Гітлера

У YouTube оприлюднили скандальне відео, на якому народний депутат Артем Вітко у стані алкогольного сп’яніння прославляє Адольфа Гітлера.

У YouTube опублікували відео, на якому народний обранець Артем Вітко у стані алкогольного сп’яніння прославляє лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера, передає  з посиланням на видання ““.

Нагадаємо, що Артем Вітко став одним з перших “тушок” у цьому скликанні парламенту, перейшовши з однієї політичної сили до іншої. У кулуарах парламенту депутати оприлюднювали інформацію про те, що депутата підкупила одна з олігархічних груп, але ЦВК не знайшов підстав для позбавлення мандата народного обранця.

Варто зауважити, що Артем Вітко є членом групи парламентських зв’язків Україна – Ізраїль.

Антисемітську поведінку ексклюзивно для ІНФОРМАТОРа прокоментував народний депутат, президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабінович. За його словами, це відео показує “явно кричущу дурість” депутата, однак, як зауважив пан Рабінович, це могло статися і після перенесеного стресу на фронті. “Він міг напитись і не усвідомлювати що коїться навколо і що робиться”, – підсумував Вадим Рабінович.

Сам Артем Вітко заявляє, що відео “змонтоване”, і відкидає свою причетність до нього.

Топ